1 września 2020 roku odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego według przygotowanego harmonogramu. Prosimy o zakrywanie ust i nosa maseczką/przyłbicą oraz stosowanie się do ogólnych wymogów bezpieczeństwa obowiązujących w czasie pandemii.

8.00 – Msza Święta w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w intencji uczniów i pracowników szkoły.

9.15 spotkanie uczniów klas II ,III, IV z wychowawcami w salach lekcyjnych wg. podanego planu. Przypominamy o obowiązku posiadania maseczki i dezynfekcji rąk przy wejściu do szkoły.

9.30spotkanie uczniów klas I Liceum Ogólnokształcącego z dyrekcją szkoły i wychowawcami na boisku szkolnym lub w sali gimnastycznej (w zależności od pogody). Na teren szkoły wchodzimy głównym wejściem od ul. Kościuszki i udajemy się na boisko szkolne lub wchodzimy na salę gimnastyczną wejściem przy parkingu rowerowym. 

10.15 – spotkanie uczniów klas I Technikum z dyrekcją szkoły i wychowawcami na boisku szkolnym lub w sali gimnastycznej (w zależności od pogody).Na teren szkoły wchodzimy głównym wejściem od ul. Kościuszki i udajemy się na boisko szkolne lub wchodzimy na salę gimnastyczna wejściem przy parkingu rowerowym .

Plan wejścia na teren szkoły 1 września 2020 r.

Na teren szkoły wchodzimy 4 wejściami:

– wejście A (brama główna od ul. Kościuszki).

– wejście B (od ulicy Warszawskiej na wysokości biblioteki – przez metalową bramę)

– wejście C (od ulicy Warszawskiej na wysokości biblioteki przez drzwi – przy automatach w szkole)

– wejście D (od ulicy Warszawskiej przez bramę przy internacie)

KLASY PO GIMNAZJUM

 

Lp.

Szkoła

Klasa

Wychowawca

Numer sali

Wejście

1.       

Liceum Ogólnokształcące

II A

Paulina Zadrożna

7 internat

D

2.       

II B

Halina Stanieta

16

B

3.       

II C

Mariola Zieja

103

A

4.       

II D

Małgorzata Kielak–Talarek

122

A

5.       

III A

Anna Sękulska

20

C

6.       

III B

Urszula Solarczyk

15

B

7.       

III C

Elżbieta Szostak/Izabela Zalewska

6 internat

D

8.       

III D

Anna Barcikowska

114

B

9.       

Technikum

Ekonomiczne

II

Celina Zych

110

B

10.   

III A

Maria Kowalczyk

124

A

11.   

III B

Wioletta Sybilska-Dłubak

29

A

12.   

IV A

Henryka Jaroń

Izba Pamięci

A

13.   

IV B

Eliza Kuźma

Świetlica int.

D

14.   

Technikum

Rachunkowości

II

Sylwia Łapacz

hol przed aulą

C

15.   

Technikum

Informatyczne

II

Edyta Filaber

120

C

16.   

III

Natasza Mikulska

112

B

17.   

IV

Anna Pawlukiewicz

111

B

18.   

Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

II

Iwona Jończyk

pracownia komputerowa (biblioteka)

C

19.   

III

Justyna Wałachowska

Aula

C

20.   

IV

Marta Ozóg

121

C

21.   

Technikum Reklamy

II

Ewa Toporkiewicz

30

A

22.   

Technikum Organizacji Reklamy

III

Anna Kot

5 internat

D

23.   

IV

Agnieszka Stanaszek

21

C

 

KLASY PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

 

Lp.

Szkoła

Klasa

Wychowawca

Numer sali

Wejście

1.

Liceum Ogólnokształcące

 

I A

Agnieszka Czypionka

boisko

A

2.

I B

Iwona Ostrowska

boisko

A

3.

I C

Piotr Mucha

boisko

A

4.

I D

Beata Żak

boisko

A

5.

II A

Małgorzata Wójcik-Wojciechowska

14

B

6.

II B

Anna Mucha

123

A

7.

II C

Agnieszka Chłopaś

101

A

8.

II D

Marek Piotrowski

119

C

9.

Technikum Ekonomiczne

 

I

Dariusz Stanaszek

boisko

A

10.

II

Katarzyna Ochnio

4 internat

D

11.

Technikum Rachunkowości

I

Agnieszka Makulec–Wysocka

boisko

A

12.

II

Konrad Piotrowski

mała sala gimnastyczna

B

13.

Technikum Informatyczne

I

Bogusława Bogucka

boisko

A

14.

II

Marek Łoniewski

118

C

15.

Technikum Grafiki           i Poligrafii Cyfrowej

I

Monika Senderek

boisko

A

16.

II

Małgorzata Mąkosa

2 internat

D

17.

Technikum Reklamy

 

I

Jolanta Konarzewska

 

boisko

A

18.

II

Marzena Mikulska

28

A

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s