W Miętnem 2 marca 2020 r. odbył się V Turniej Niezłomnych w Piłce Nożnej Halowej pod patronatem Senator RP Marii Koc i Posła na Sejm RP Grzegorza Woźniaka. W turnieju uczestniczyły Szkoły Ponadpodstawowe z Powiatu Garwolińskiego. Uczestnicy rywalizowali o szablę Rotmistrza Witolda Pileckiego w kategorii dziewcząt i chłopców. 


Dziewczęta z naszej szkoły wywalczyły I miejsce i tym samym zdobyły główną nagrodę. Najlepszym strzelcem turnieju została Kaja Młynarczuk z klasy II TOR.
W kategorii chłopców nasi uczniowie zdobyli III miejsce

Skład zwycięskiej drużyny:

Weronika Paudyna 1 TRach (P), Aleksandra Markowska 1aLO (P), Karolina Matysek 1bLO (G), Gabriela Sykuła 1bLO (P), Oktawia Obłoza 1dLO (G), Alicja Barbarczyk 2 TOR, Weronika Głodek 2 TOR, Kaja Młynarczuk 2 TOR, Klaudia Męsiak 2dLO, Karolina Trzpil 1bLO (P).

Skład drużyny brązowych medalistów:

Tomasz Gora 4aTE, Piotr Jarzyna 4aTE, Bartosz Mazek 4aTE, Przemysław Sobieszek 4aTE,  Rafał Macioszek 4 TOR, Dominik Całka 2cLO, Michał Białecki 2bTE, Jakub Wągrodzki 1dLO (G), Jakub Goliszewski 2 TI.

Opiekunowie: Elżbieta Rosłoń, Konrad Piotrowski

Gartulujemy!!

 

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s