W dniach od 5 do 11 stycznia 2020 roku, nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali wyjazd dla uczniów o profilu narciarsko-snowboardowym. Z tej formy aktywnego wypoczynku skorzystało blisko 40 osób w tym czterech opiekunów: Mariusz Mikulski, Edyta Filaber, Elżbieta Brojek i Konrad Piotrowski.

W trakcie zajęć prowadzonych przez kadrę, młodzież miała możliwość nauki i doskonalenia jazdy na nartach.Warunki narciarskie były doskonałe. Przez kilka pierwszych  dni bezchmurne niebo pozwoliło podziwiać piękne widoki Tatr. Jazda w takich warunkach sprawiała wszystkim ogromną przyjemność.

Uczniowie brali udział w kuligu z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek przy dźwiękach góralskiej muzyki. Mieli okazję wysłuchać gawędy góralskiej, podczas której góral przybliżył im historię Tatr, Zakopanego i pobliskich miejscowości. Obowiązkowym punktem programu była także wizyta w centrum stolicy Tatr, w której historia miesza się z nowoczesnością.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!                          

Organizatorzy

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s