Świątecznej aury nie zabrakło i w tym roku. W ostatnim tygodniu nauki przed Świętami Bożego Narodzenia, odbywały się w naszej szkole klasowe spotkania wigilijne, których nie sposób było nie widzieć, a może i przede wszystkim nie poczuć – w każdym razie zapachy unosiły się na szkolnych korytarzach.

Nie zabrakło kiermaszów i zbiórek, które połączyły całą społeczność szkolną w jednym wspólnym celu – pomocy potrzebującym. Ta pomoc okazywana w różny sposób, przyniosła konkretne efekty. To cieszy, kiedy razem potrafimy zrobić coś dla innych…

Jedną z takich inicjatyw był również Dzień Dawcy Szpiku, zorganizowany przez pedagog Sylwię Kozyrę i samorząd szkolny, wraz z opiekunem Nataszą Mikulską. Całości dopełniły czwartkowe występy: Jasełka oraz koncert kolęd, przygotowane przez p.  Małgorzatę Wójcik-Wojciechowską oraz p. Andrzeja Ostolskiego.

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s