Już po raz drugi nasi uczniowie wzięli udział w praktycznej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, w ramach której postanowili zorganizować zbiórkę dla najbardziej potrzebujących. Drużyna w składzie: Jakub Cabaj, Paulina Gawryś, Wiktoria Maciejewska, Kamil Podgórski, Karolina Rudzka, Sylwia Stodulska, Michał Szaniawski, Weronika Wojtasiewicz, Beata Zięcina, Olivia Mróz przygotowała świąteczne paczki dla Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjny w Otwocku, Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonce, Świetlicy „Przystań” w Garwolinie.

Dzięki wsparciu uczniów udało się również przygotować książki dla Biblioteki Pedagogicznej w Garwolinie i naszej Szkolnej Biblioteki.

Zbiórka wśród uczniów trwała od 2 do 6 grudnia 2019 r. to właśnie dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej udało się zebrać  potrzebne rzeczy. Należy podkreślić, że wsparcia rzeczowego udzieliła również Szkolna Rada Rodziców i Starostwo Powiatowe.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję! Szczególnie p. wicedyrektorowi Dariuszowi Stanaszkowi, p. Jolancie Konarzewskiej i p. Agnieszce Karwowskiej. 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s