Grudzień to czas świątecznych dekoracji i kart wysyłanych z życzeniami płynącymi prosto z serca. Ośrodki kultury corocznie organizują  konkursy związane z projektami kart, ozdób i stroików świątecznych. W Ogólnopolskim Konkursie na Pocztówkę do Świętego Mikołaja, organizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury, wpłynęło 1150 prac. Nasza uczennica Kinga Soćko , w kategorii 14-16 lat otrzymała wyróżnienie.

Kolejnym sukcesem okazał się XVI Powiatowy Konkursu Plastyczny na najładniejszą kartkę, ozdobę choinkową lub stroik świąteczny zorganizowany przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, w którym nasze uczennice odniosły sukces. W kategorii ozdoba choinkowa lub stroik, szkoły ponadpodstawowe I miejsce zajęła Klara Świtaj a III Julia Szostak.

Opiekunami były panie Kinga Dębska i Iwona Jończyk

Laureatkom serdecznie gratulujemy!

0
0
0
s2smodern
powered by social2s