W grudniu odbył się kiermasz, z którego dochód został przeznaczony na prezenty dla dzieci z Domu Dziecka w Izdebnie. Bardzo dziękujemy uczniom za to, że tak chętnie włączyli się w organizację Kiermaszu Bożonarodzeniowego, na który przygotowali lukrowane pierniczki, ciasta i babeczki oraz  świąteczne ozdoby. 

 

Kiermasz zorganizowali nauczyciele języka angielskiego: p. Beata Skwarczyńska, p. Małgorzata Kielak–Talarek, p. Anna Mucha, p. Natasza Mikulska i p. Katarzyna Ochnio. Stroiki i ozdoby przygotowano pod okiem p. Kingi Dębskiej, bombki  i choinki wykonali uczniowie p. Beaty Skwarczyńskiej. Pani Natasza Mikulska przygotowała Christmas Crackers – kolorowe niespodzianki będące elementem tradycji w Wielkiej Brytanii. Dziękujemy również p. Ewie Chodakowskiej za przekazanie kolorowych bombek.

Dziękujemy i życzymy wszystkim Wesołych Świąt.

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s