Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie wzięli udział w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej. W bieżącym roku organizatorzy konkursu zaproponowali uczniom temat: „Sztukmistrz życia”. Chcieliśmy zapytać w ten sposób młodych ludzi jak postrzegają życie, swoje marzenia, czym się kierują w życiu. Chcieliśmy dać im możliwość pokazania co jest dla nich ważne - mówiła organizatorka konkursu p. Anna Dobraczyńska. 

 

27 listopada 2019 roku w  I LO im. ONZ w Biłgoraju odbyło się uroczyste podsumowanie tegoż konkursu pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Starosty Biłgorajskiego i Burmistrza Miasta Biłgoraj. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu, podczas którego zostali nagrodzeni nasi uczniowie.

I miejsce zajęła Oliwia Oskroba uczennica czwartej klasy technikum cyfrowych procesów graficznych,

II miejsce przyznano pracy autorstwa Krzysztofa Łuczaka ucznia II klasy technikum grafiki i poligrafii cyfrowej,

III miejsce przyznano Kacprowi Rutkowskiemu uczniowi II klasy technikum grafiki i poligrafii cyfrowej.

Ponadto dwa wyróżnienia otrzymały Karolina Kuźma oraz Patrycja Sieradzka uczennice czwartej klasy technikum cyfrowych procesów graficznych.

Podczas podsumowania konkursu uczestnicy wysłuchali wykładu pt. „Kompozycja” przygotowanego przez dra Bartłomieja Żukowskiego, a także obejrzeli część artystyczną w wykonaniu młodzieży.

Opiekunem uczniów była p. Bogusława Bogucka

Gratulujemy!

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s