W poniedziałek 28 października nastąpiło rozwiązanie Konkursu Fotograficznego „Las”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania – Forum Powiatu Garwolińskiego. Główny cel konkursu to promocja lokalnych zasobów przyrodniczych, historycznych i kulturowych oraz istniejącej infrastruktury turystycznej, zwiększanie poczucia tożsamości regionalnej wśród uczestników oraz zachęta do lepszego poznania, jak również upowszechniania mody na fotografię ukazującą walory przyrodnicze, turystyczne, architektoniczne, kulturowe.

Uczestnicy konkursu mogli zgłosić maksymalnie 2 zdjęcia. Z naszej szkoły wyzwania podjął się uczeń trzeciej klasy TGiPK Patryk Żak, który otrzymał wyróżnienie.

Patryk udział w konkursie skomentował w następujący sposób: Moje odczucia co do konkursu LAS są pozytywne. Nagrody jak i atmosfera bardzo przyjemne. Jeśli pojawi się następny takiego typu konkurs chętnie wezmę w nim udział.

Gratulujemy

Opiekun Iwona Jończyk

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s