Nauka języka w szkole na ogół jest kojarzona z bezmyślnym zapamiętywaniem słówek i uczeniem się formułek. Dlatego 23 października 2019 r. uczniowie z 2aLO, 2dLO, 2bLO, 3dLO, 3a i bTE wzięli udział w warsztatach z języka rosyjskiego  pt. "Nie tylko rosyjska ruletka - gry w nauczaniu języka rosyjskiego" na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Podczas zajęć warsztatowych mogli się przekonać, że nauka przez zabawę przynosi znacznie więcej korzyści i radości tym, którzy mają za sobą pewien etap kształcenia. Po zajęciach młodzież zwiedziła miasteczko akademickie UMCS i lubelską starówkę. Dobre humory i pogoda  dopisały! Wszyscy wrócili zadowoleni z ciekawych zajęć i zachwyceni urokliwą architekturą miasta.

Organizatorkami były p. Ewa Chodakowska i p. Ewa Pęcak

0
0
0
s2smodern
powered by social2s