24 października 2019 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Biblioteki. Główną atrakcją była darmowa loteria fantowa. Losy zawierały pytania z literatury. W zależności od poziomu trudności pytania można było wygrać: książki, gadżety promujące szkołę, lizaki i różne inne prezenty. Loteria cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli.

Biblioteka przeprowadziła również akcję skierowaną do czytelników - cukierek za wypożyczoną książkę. 

Za pomoc w przeprowadzeniu loterii dziękujemy: Katarzynie Owczarczyk i Magdzie Stankiewicz z klasy 4TOR. 
W przygotowaniu stoiska brały też udział  uczennice z klasy 1b LO (P): Klaudia Krawczyk, Karolina Trzpil, Wiktoria Pytlarczyk i Zuzia Mirosław.

Wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy ponownie za rok!

0
0
0
s2smodern
powered by social2s